Cenas

Diemžēl, Jūs neatradīsiet mūsu mājas lapā nekādus izcenojumus, jo mēs uzskatām šādu pieeju celtniecības un remonta jautājumos par nepareizu. Ne reizi vien ir pienākuši zvani, un balsis no klausules par katru cenu vēlējās uzzināt, cik tomēr maksā viens „eiroremonta” kvadrātmetrs? Mēs esam gatavi atbildēt uz šo jautājumu uzreiz un visiem: „Mēs nezinām!”. Aizdomājaties paši - remonta, celtniecības, rekonstrukciju, apdares darbi – visbiežāk tie ir tehniski sarežģīti darbi, kuriem ir nepieciešama kvalificēta, profesionāla pieeja. Ja Jūs vēlaties redzēt savā priekšā kvalitatīvi izpildīta darba rezultātu: sākumam ir nepieciešams iziet tehnisku ekspertīzi un prasmīgi sastādīt tāmi visiem nepieciešamajiem darbiem. Tas Jums palīdzēs pilnvērtīgi izprast, kādi darbi Jums nepieciešami, ko būtu nepieciešams pārnest, demontēt, nostiprināt līdz paša remonta sākumam. Lielākā daļa sarežģītu pārveidojumu, konstruēšanu, rekonstrukciju, izņemot tāmi, prasa izveidot un saskaņot projektus. Attiecīgi, atkarībā no sarežģītības pakāpes, darba steidzības, no izmantoto materiālu izmaksām un tehnoloģijām, apstiprinājumu daudzuma un sarežģītības, mainīsies arī cena.

Lielā pieredze padarītajos celtniecības un remonta darbos, ne vienu vien reizi mums ļāva pārliecināties par „mūsu” darba shēmas iedarbību:

  • zvans mums  
  • tehniskās ekspertīzes iziešana    
  • projekts    
  • tāmes sastādīšana  
  • projekta saskaņošana ar visiem nepieciešamajiem dienestiem un instancēm  
  • darba izpilde    
  • objekta nodošana pasūtītājam un „pieņemšanas nodošanas akta” parakstīšana

Mēs augstu vērtējam pieredzējušus darbiniekus un strādājam ar labu profesionālu instrumentu. Mēs neizjūtam nepieciešamību ielaisties sacensībās „kur te varētu vairāk ieekonomēt”, jo mums ir svarīga padarītā darba kvalitāte, kura netiek ziedota ekonomijai.